| eu_8723 a întrebat:

as` vrea sa stiu ceva: prima data mi-a venit cuclu foarte putin a2a luna nu mi-a venit, apoi mi-a venit ciclu` normal iar acum la inceputul lunii pe 1 2 trebuia sa imi vina si nu mi-a venit? e ceva grav?

Răspuns Câştigător
| DeddoLăvPeace a răspuns:

Um.stai linisitita draga:*.Asa am fost si eu la inceput.Ba imi sarea o luna, doua, ba venea mai tarziu sau mai repede.Toata chestia asta este pana ti se reguleaza.Depinde de organism dar in principiu cam 1 an...poate si mai repede. Sper ca te-am ajutat. FUNDA puppy dog eyes?

1 răspuns:
| didi12 a răspuns:

Nuuu.E ceva chiar foarte normal.Si eu exact asa am fost la inceput.In a doua luna nu mi-a venit deloc, apoi venea dereglat.Si o sa se mai intample asa ceva timp, asa ca nu-ti fa griji.happy