| ALEX555123 a întrebat:

As vrea sa stiu cum e media generala 9.41 pentru clasa a 7-a, semestrul unu.
Fiti sinceri.
Multumesc!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E bună.Sa vorbim cu conducerea scolii sa incepem fundatia la statuie?

| AFR81 a răspuns:

Eu am avut, dupa 8 clase, media 9.88, iar cand am intrat la liceu nu stiam mai nimic. Altii de la alte scoli din oras, chiar daca au avut media de admitere 8, stiau mult mai mult decat stiam eu pentru ca la ei nivelul era mai ridicat. E posibil ca media sa nu reflecte cu adevarat cunostintele pe care le are cineva. Despre tine ce pot sa zic, nu te cunosc, insa 9.41 consider ca este o medie buna.

| OnuOnulică a răspuns:

Foarte bună media. Și pe semestrul al 2-lea să ai la fel!

| mentholinks a răspuns:

Prea mare.

| alexandrualind a răspuns:

Este o medie extraordinara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Media ține foarte mult de tipul de profesori pe care îi ai și felul cum notează, nu doar de cât înveți tu.
Dacă ai profi exigenți care dau teste unde cea mai mare notă e 6-7, atunci aș zice că e bunicică.

| Madesz a răspuns:

Pentru a 7a, e foarte bună happy