| Martapop a întrebat:

Buna TPU
As vrea sa stiu daca ma puteti ajuta cu ceva
Deci am 17 ani, 1.65m si 45 de kg
Stiu ca sunt slaba dar stiti ceva metode prin care pot scapa de gusa,sa mi se vada linia maxilarului mai bine?
Tin sa va anunt ca fac inot de doua ori pe saptamana si uneori fac exercitii de tonifiere acasa pentru ca nu am timp de sala, dar tot nu scap de gusa
Ceva exercitii care sa ajute? Dau funda

1 răspuns:
| Valentina400 a răspuns:

Poti tine un regim alimentar, daca nu, foloseste o metoda de make-up pentru evidentierea liniei maxilarului, dar parerea mea este ca fiind slaba, nu cred ca ai o gusa asa de mare