| Alicia4408 a întrebat:

As vrea sa stiu daca vreodata vreunul din voi a trecut printr-o situatie amuzanta. Cea mai amuzanta primeste fundita big grin

Răspuns Câştigător
| AnnnaMarrria a răspuns:

Nu stiu daca pot spune ca este amuzanta...dar o zic big grin
cand eram mica... vreo 5-6 ani,mi-era foame straight face
Si nah...i-am zis tatei sa-mi incalzeasca supa big grin
El a strigat la mine,hai ca s-a incalzit potiveni sa mananci,eu am venit cu viteza si, m-am impiedicat de un cablu, amcazut pe burta dar am apucat sa ma prind de pantalonii lui tata x_x pantalonii lui au cazut jos (trasi de mine smug rolling on the floor) castronul cu supa mi-a ajuns in cap si ce sa vezi...pe mine plina de cartofi si fidelute prin cap laughing rolling on the floor
Hai ca este cat de cat amuzanta laughing