| xibalba a întrebat:

Ai trecut vreodata printr-o situatie/experienta placuta sau nu, dar pe care ai dori sa o traiesti iar? Daca da, despre ce e vorba?

6 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Concediul petrecut in Italia la Lignano pe malul Adriaticii. Un loc super, una din cele mai bune statiuni din Europa.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

As repeta oricand primul sarut.

| madalicious a răspuns:

As repeta oricand excursia in Vrancea chiar daca pe drum am cam golit recycle binullaughing

| viatadecacatt a răspuns:

Da, cand m-am sarutat prima data cu fostul iubit(cu care am fost destul de mult timp.sadcea mai frumoasa experienta 4ever)

| viatadecacatt a răspuns:

@madalicious, din cauza raspunsului tau am varsat sucul pe minerolling on the floor)

| aisha01eu a răspuns:

Da, prima calatorie cu avionul. Acea emotie, tema de nou, dar totodata nerabdare.