| FOTOmodel99 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu si eu cum as putea sa cresc in inaltime 7 cm in cel mai scurt timp?

Răspuns Câştigător
| eviltwinnn a răspuns:

Poti sa mai cresti daca ai doar 15 ani. Apuca-te de handbal daca aveti o echipa a liceului sau du-te la niste cursuri de dans, am o colega care a ajuns la 1.82 de pe urma dansului. Apropo, la 1.63 nu esti deloc scunda.

3 răspunsuri:
| eviltwinnn a răspuns:

Nu exista o formula magica pentru asa ceva, nu poti sa cresti peste noapte.

1. Ce varsta ai?
2. Inaltimea actuala?
3. Inaltimea parintilor?

| FOTOmodel99 explică (pentru eviltwinnn):

Am 15 ani si am 1.63 iar mama are cam 1.60 si dar tata are peste 1.74.iar constructia mea e asemanatoare cu a lui..deci

| FOTOmodel99 explică (pentru eviltwinnn):

Iti multumesc..si sa stii ca mai joc handbal uneori si cred ca merge..si da nu sunt scunda dar vreau sa ajung la 1.70 pentru a urma o cariera in modeling..Mersi mult