| Callyy a întrebat:

Hey as dori sa merg la o agentie de modele cum ar fi MRA dar am o problema am 1, 61 inaltime si nu stiu cum sa fac sa mai cresc pana in 1, 68 am 13 ani si 41 kg.dar problema este inaltimea daca ati putea sa`mi da`ti niste sfaturi cum sa cresc mai repede intr-un timp foasrte scurt as aprecia foarte mult FUNDA celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Roxanaaaaaaaaa a răspuns:

Pentru 13 ani ești destul de înaltă, după părerea mea. Eu am 12 ani și jumătate si am 1, 52. O sa mai crești pe parcurs, dar poți sa încerci sa iei vitamine sau chestii asemănătoare. Multă bafta.

| Callyy explică (pentru Roxanaaaaaaaaa):

Eu am o colega care are 1.70.

1 răspuns: