| Mynni3 a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva am un prieten foarte bun cu care m-am inteles foarte bine dar de un timp sunt certata cu el pentru ca spune ca eu i-am impus sa ma accepte asa cum sunt si ca nu merit sa am prieteni am crezut ca putem fi prieteni dar dupa ce mi-a zis asta m-am certat eu de felul meu sunt mai baietoasa si vb putin cam vulgar as vrea sa ma impac cu el pentru ca imi place de el dar nu pot sa ii spun asta. Voi ce credeti sa ma impac cu el si sa incerc sa ma schimb sau sa raman certata cu el si sa raman asa cum sunt? va rog sa ma ajutati? Vreau niste SFATURI? sadsadsadsadsadsad

1 răspuns:
| Gabriel643 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te schimbi, cerei scuze, cum e proverbul,, Daca vrei prieteni trateaza-i asa cum ai vrea tu sa te trateze"