| protopopicitorescovici a întrebat:

vreau sa va ma ajutati eu sunt certata de 2 sau 3 luni cu cea mai buna prietena a mea si eu simt ceva in mine cand cineva se duce cu ea si m-am certat cu ea dintr-o prostie ca mie imi place sa fiu numai cu ea si eu astept sa imi ceara scuze sau ceva de genu si vreau sa ma impac si astept momentul sa-mi spuna ea : PACE? si eu sa spun DA! nu stiu ce sa fac vreau sa ma impac cu ea dar mi-e teamacrying

1 răspuns:
| deea1919 a răspuns:

Daca vezi ca ea nu vine sa iti ceara scuze, atunci du-te tu la ea...