| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva,care pentru mine este extrem de important.
Am un coleg de clasa[pe care il ador din toate punctele de vedere],care ma face sa rad,imi zambeste,cateodata il surprind uitandu-se la mine,cand intorc capul spre el,se uita la mine.
Ma place? happy Ce fac ca sa ma placa? Cum fac ca sa stie ce simt, de fel..sunt prea timida!
Dau funda, TPU!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate fi o simpatie, mai așteaptă, nu strica totul într-o secundă.
Lasă-l pe el să acționeze.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Te simpatizează, cine ştie... poate până la urmă se înfiripă şi o idilă între voi!
Lasă-l în continuare să vezi ce face, cum se comportă, el trebuie să te curteze încet-încet!
Te pup!

| AdonnAdonnis a răspuns:

Te placeeeeeeee lol

| Attaatt13Sibiu a răspuns:

Pai uite te-ai putea duce la el si poti vorbi cu el, p e facebook la fel, in pauze te mai duci dupa el daca se joaca ceva sau face ceva intreaba daca poti si tu, date pe langa el incearca sa te pui in banca cu el sau vb prin biletele sper sa-ti fie de foloswinking