| Ing3rash_9077 a întrebat:

Hey!happy
Sunt in clasa cu un baiat foarte dragut si il plac foarte mult aproape iubesc m-a intrebat pe mess daca il plac dupa cum ma comport iar eu am ziss ca da un pic si dupa cateva zile s-a despartit de o prietena de-a mea iar in pauze se uita dupa mine sau in ore iar cateodata cand ii zambesc imi zambesste si el sau cand ii intorc privirea spre el se uita lamn mult timp si chiar daca eu intorc privirea spre alceva el tot se uita la mine si zambeste sau cateodata incearca sa imi atraga atentia si scapa ceva pe jos. Ma place? Nu pot sa il intreb la tel ca nu am nr lui si nici in realitate pentru ca sunt timida, dar pe mess pot ) Sfaturi despre cum sa il fac sa ma placa sau sa ma placa mai mult sau site-uri despre asta
Funda
+voturi
Plzzzzz ...va rog raspundeti pentru ca il plac foarte mult.
Pupici... pot sa dea raspunsuri si fete si baieti
Bye bye!kisslove struckhappy

Răspuns Câştigător
| Gabryellutzaaa a răspuns:

Pur si simplu incepe sa comunici cu el sa va salutati in pauze,sa vb,pentru intotdeauna un baiat incearca indiferent cat ii de timid sa o intrebe pe fata daca vrea sa fie cu el, iar t daca ai putina logica in cap clar ca el te lace si, va iubiti reciproc... sper ca ai inteles

10 răspunsuri:
| Vokii a răspuns:

Bun. Te place. Si sa zicem ca o sa fiti impreuna si tu daca esti timida, ce faci?

| diminutiv a răspuns (pentru Vokii):

Timiditatea asta are o limita. Nu crezi? E greu la inceput. Dupa o sa scoti bestia din tine.

| Gabryellutzaaa a răspuns:

Incearca sa fi indiferenta, lasa timpul sa treaca iar el se va gandi cu siguranta la tine daca totusi te place macar putin.baietii uneori la prima abatere sunt timizi,daca vezi ca nu merge cu timpul, cautati un prieten de al lui cu care sa fi impreuna facandu-l gelos, iar atunci sigur se va intoarce la tine sper ca te ajut:*

| Ing3rash_9077 explică:

Deci ce sa zic
a zis ca nu prea simte asa de mult pentru mine...cryingsad deci puteti sa-mi dati sfaturi despre cum sa-l fac sa ma placa. plsss

| xDeeaxD a răspuns:

E mai rau daca tii in tine ce ai de spus. I-ati inima in dinti si intreaba-l daca are aceleasi sentimente ca si tine.baietii apreciaza fetele cu putin tupeu. plus ca ce se poate intampla? in cel mai rau caz iti poate spune ca " Nu", dar dupa cum se comporta cu tine ma indoiesc ca nu te place. In orice caz, ai de pierdut daca nu vorbesti deschis cu el. poate cine stie, asta va fi inceputul unei relatii frumoase si de lunga durata. Viata iti da oportunitati tu doar trebuie sa profiti de ele happy

| Ing3rash_9077 explică (pentru xDeeaxD):

Stiti acum a zis ca nu prea ma place si te rog imi dai sfaturi despre cum sa il fac sa ma placa pls

| xDeeaxD a răspuns:

Ia-ti * scuze

| xDeeaxD a răspuns:

NU poti obliga o persoana sa te placa. Asta e, e pierderea lui. Treci peste mai sunt baieti pe lume. happy

| SweetAngelCute a răspuns:

Spune-i cat de mult il placi si poate o sa te inteleaga! Acum serios daca s-a despartit de o prietena de a ta inseamna ca el te place foarte mult...Fa tu primul pas, daca nu il face el. Deci spune-i daca vrei sau nu eu numai ti-am dat un sfat!

| Ing3rash_9077 explică (pentru SweetAngelCute):

A zis ca nu prea ma place si va rogg imi spunneti sfaturi despre cum sa-l fac sa ma placa