| AlleAlecsandra a întrebat:

As vrea sa va întreb ceva. Daca fac liceul de limbi străine, am vreo șansa sa devin actrita(in afara). Îmi doresc foarte mult sa devin actrita. Nu ma indur sa fac facultatea de actorie, deoarece eu sunt încă la liceu la profil de limbi straine(intensiv engleză). Am vreo șansa sa devin ceea ce îmi doresc? Am uitat sa mentionez ca am mai participat la piese de teatru, iar profesorii mi-au spus ca ma descurc excelent. Vreau sfaturi! Funda!

Răspuns Câştigător
| Okami23 a răspuns:

Eu zic ca liceul nu are nimic de a face cu viitorul. trebuie sa ai talent si sa participi in continuare la piese de teatru si sa te pui in pielea multor personaje, dupa liceu incearca sa dai la o facultate afara, bineinteles daca ai posibilitati.
ps: cand o sa ajungi o actrita cunoscuta pune un mesaj pe TPU sa stim si noi. mult succes

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Urmeaza-ti visul si munceste pentru implinirea lui. Oricum, mai intai trebuie sa termini liceul si apoi sa urmezi o facultate de actorie, abia apoi te poti numi actrita. Succes si numai bine!

| Okami23 a răspuns:

Multumesc pentru funda