| Deza a întrebat:

BUNA TPU.As vrea sa va intreb ceva dar sa nu radeti.Am 12 ani si inca nu ma pot deslipii de ursul meu cu care dorm! dat-mi un raspuns cum sa nu mai dorm cu el(dar este foarte f. f. f frumos) sau o opinie daca este bine sau nu!

8 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Dezalove struck! Nu e absolut nicio problema sa-ti placa un ursulet sau un lucru.Eu am o bratara pe care nu mi-am dat-o jos de la mana de acum 2 ani.Am multi ursuletii pentru ca eu sunt o fire copilaroasa si ador ursuletii de plus.Nu e nicio problema sa indragesti un obiect.Asta inseamna ca esti iubitoare.^^

| KeoAndrewDo a răspuns:

Tare intrebarea. Fiecare se maturizeaza in ritmul lui pana la 15 ani poti sa mai stai cu el cunosc persoane de 13 chiar 14 care inca mai dorm cu el. In fine daca esti fata poti sta cat vrei tu.

| Anduciu a răspuns:

Stai linistita, am aproape 15 ani si dorm cu ursulethappy.

| RrreeallTtiiMee a răspuns:

Pai si eu am 12 ani, si da dormeam cu ursul sa stii ca pana la 6 ani,cand matusa mea mi l-a luat ca a zis ca sunt mare,si la aruncat,eu si acum l-as vrea inapoicrying, dar nu am cum sa-l mai iau, asta e.NU rad de tine,stai linistita,dar incearca totusi sa stai si fara el, nu mereu cateva zile apoi il mai ti apoib iar il lasi ca asa te vei dezvata sa stai cu el, Bafta! Te pup!love struck

| Cloudless a răspuns:

In primul rand trebuie sa te gandesti can nu omori pe nimeni daca dormi cu ursuletul de plus. intr-adevar mai tarziu daca vei vrea sa ai o imagine mai. sa spunem dura, ar fi bine sa pastrezi chestia ca un secret. Dar cred ca vei avantaje cu fetele daca pastrezi insa obiceul, deseori le place o persoana mai sensibila. P.S. daca vrei sa scapi imediat dai foc.

| gm_4249 a răspuns:

Si ce rau e in asta? eu nu vad nimic rau, e foarte frumos.

| EmsM a răspuns:

Eu am 17 ani si chiar si acum am camera plina cu papitoaie, deci nu ai de ce sa te panichezi. Nu e nimic anormal sa iti placa lucruri pufoase si dragalase. Daca chiar vrei sa te "dezlipesti" de el da-l unei alte fete, sau pune-l undeva unde sa nu poti ajunge sau pune-o pe mama ta sa il ascunda, astfel in timp vei uita de el.

| byanka77 a răspuns:

1 laughing...2.aruncal.3.ejti nebuna