| bianca97 a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva:un baiat din clasa de la mine m-a placut dar eu nu iar acum o tipa care a aflat se da la el ca sa imi faca in ciuda, iar mie nu imi pasa dar vreau sa fiu doar prietena cu el fiindca el ma crede o piti. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Sa ii spui asa: scuze nu putem fi impreuna sau cel putin nu acum, dar daca vrei putem fi prieteni si vom vedea ce se intampla intre noi big grin

| Loovee a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti cu el lucruri care ii plac lui sau faceti glume impreuna.Si incearca sa te comporti normal.