| anonim_4396 a întrebat:

Deci imi place de un baiat de la mine din clasa si chiar suntem buni prieteni.Mereu imi zambeste si se baga in seama cu mine.La un moment dat el pleca de la scoala cu mine si cu gasca noastra doar ca acum nu o mai face.Merge cu baietii.
Am aflat de la prietena mea buna ca el vrea sa plecam impreuna spre casa cu toata gasca cum faceam mai demult.De cand am aflat vreau sa il intreb daca vrea sa plece spre casa cu mine si cu toata gasca dar imi este rusine.
Cum pot sa il intreb daca vrea sa plece cu mine?

3 răspunsuri:
| oFataAnonimaa a răspuns:

Strânge din dinţi şi face-o. Pune deoparte ruşinea. Dar nu uita: poate să nu iasă tocmai bine. Dacă crezi în tine, face-o şi va fi totul ok.

| pursisimpluofata a răspuns (pentru oFataAnonimaa):

Mersi mult pentru raspuns!

| oFataAnonimaa a răspuns (pentru pursisimpluofata):

Cu placere.