| Anycska a întrebat:

As dori sa primesc cateva sfaturi sunt in situatia in care: la inceput mi-a placut de un baiat mai mare decat mine cu 2 ani, iar el a aflat acest lucru.De atunci am aflat ca si-a facut o prietena(iubita)mai mare decat mine., de fiecare data cand le vad impreuna ei se saruta ampresia vor sa-mi faca ciuda sau ceva de genul.Problema e ca mie nu mai imi place de baia, ce ar trebui sa fac cand le voi vedea din nou impreuna? mersitongue

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Sa nu ii mai bagi in seama sa te prefaci ca nu te intereseaza si pur si simpul nu ar trebui sa te mai intereseze de ce fac ei