| BetyKittyArr a întrebat:

as vrea sa va rog ceva... Vreau sa imi spuneti cateva mesaje de Paste, ceva mai special... pentru profesori, dar sa fie intr-un fel speciale, mersi anticipat happy categoric dau funda pentru cele mai frumoase

1 răspuns:
| Satango a răspuns:

Bună!
Nu știu dacă te va ajuta prea mult mesajul meu, dar nu mă pot abține fără a comenta.
Fie Crăciun, Revelion, Paște, nu am scris niciodată mesaje lungi ca urări. Un simplu: Crăciun fericit!
La mulți ani! An nou fericit!
Paște fericit!
(numele după caz)
cred că este suficient și elegant.
De obicei de aceste sărbători primești zeci de mesaje, majoritatea lungi, nici n-ai chef sau timp să le citești. În cazul profesorilor e și mai clar.