| Iama a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva urari pentru maine pentru profesori..Mersi anticipat + funda

5 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Eu nu m-as obosi daca e pentru profesor.

| pozeanimate a răspuns:

Aceasta zi este o ocazie deosebita sa va aducem cele mai sincere si frumoase urari de bine, sanatate, prosperitate dumnevoastra care sunteti atit de drag pentru fiecare dintre noi.

Va dorim pentru viitor cat mai putine greve, sa predati in modul in care sa puteti fi mandrii de rezultatele dumneavoastra si ale noastre!

| CominxIonut a răspuns:

Apropo de chestia asta abtinetiva maine inainte de a da martisoare SA NU FUMATI! happy si ca urare : doamne ce frumos e afara ne dati drumu mai devreme?winking bafta maine!

| TheDreamerGirl a răspuns:

Din lacrima alba a fulgilor de nea si rosul aprins din inima mea, am impletit un martisor pe care ti-l trimit cadou!

| Iama explică (pentru TheDreamerGirl):

Asta i-ai scrie tu unui profesor?