| Melinik a întrebat:

Buna TPU.As vrea si eu mai multe pareri despre colegiul national Ion Luca Caragiale din Ploiesti. Cei care ati fost acolo cum vi s-a parut? A fost bine? Am auzit ca nu prea se fac ore acolo... dar astea pot fii doar niste aberatii.As vrea sa-mi spuneti voi.

Si inca ceva. Cei care ati fost la profil mate info(simplu) cum vi s-a parut? E greu? Multumesc Mult >big grin

1 răspuns:
| viorel_8352 a răspuns:

Buna din cunostinte eu stiu ca acolo este f bine...la inceput in clasei xi(9)era cam greoi dar pe la sfarsitul clasa 9 a fost foarte usor sau adaptat cu profesorii, profii nu erau rai de loc.cate odata preda cateodata mai ii invata mate, romana, chimia etc. Dar cel mai mult le-au placut ca nu le dadeau mai deloc teme! e foarte frumos cand au terminat clss 12! in clss a 11 toti elevi erau uniti. dadeau petreceri acasa! iar profi puneau apsenti cand se termina orele! iti dai seama puteai sa vii pe la sfarsitul orei si te punea in banca fara apsent...Papa! fundita plzz