| deeeeea1 a întrebat:

As vrea si eu niste detalii calitative despre aptop-urile Lenovo si Acer. Vreau sa imi cumpar un laptop si nu stiu ce marca ar fi mai buna, nu neaparat cele 2 mentionate mai sus, dar am auzit de ele si as vrea sa stiu cum sunt.Multumesc

2 răspunsuri:
| Gabriel1 a răspuns:

Nu.Nu ti le recomand. Daca vrei firme bune iti recomand in ordinea asta : Dell, Asus, Hp, Samsung, etc.

| AsdfghjkI32 a răspuns:

Eu am două laptopuri Acer, unul e primit Crăciunul ăsta și merge chiar foarte bine, sunt mulțumită de el iar celălalt e la mâna a doua și merge și el bin.Mie mi se pare o firmă bună, ți-o recomand plus că nu costă mult.