| Gabrielasnitel520 a întrebat:

Buna TPU.
As vrea si eu niste sfaturi.
Am acelasi telefon de 2 ani si a fost spart de 2 ori(in prezent e spart).
Da,da,spartphone, yay.
Părintii mei spun ca nu imi mai iau altul pana la primul meu salariu...cand o sa pot sa imi iau singura.Vai,ce frumos.
Mi-as dori asa mult un Samsung Galaxy S7 Edge, chiar daca nu e foarte ieftin....stiu ca nu o sa primesc niciodată.
Deja am încercat toate metodele, am încercat sa iau note mai bune.Mai putin la mate, profa are ceva cu mine de cand o fata din clasa dansei s-a luat de mine si de mai multe fete din scoala si am un 7 si un 8. (Imi scade mult sau cand ridic mana nu ma pune niciodata).In rest învăț foarte bine,incerc sa ma comport cat de bine pot.
Ideea e ca stiu ca nu o sa primesc un telefon nou.

Răspuns Câştigător
| gazza01 a răspuns:

Eu zic sa ajungi la o intelegere cu ai tai si sa te multumesti cu un telefon mai ieftin, dar nou!
P.S. al meu are mai multe gauri pe ecran si e praf si nu imi pasa, iubesc telefonul! laughing

| Adry05 a răspuns (pentru gazza01):

Ce telefon ai?

| Gabrielasnitel520 explică (pentru Adry05):

Core Prime.

| Gabrielasnitel520 explică (pentru gazza01):

Hmmm da, stii cumva daca Huawei P10 Lite merge bine?
Adica stiu ca face poze faine.

| gazza01 a răspuns (pentru Adry05):

Allview P8 Energy. Ceea ce iubesc la el e ca are bateria mare si nu trebuie sa umblu cu incarcatorul dupa mine si memoria la fel!

| gazza01 a răspuns (pentru Gabrielasnitel520):

Dupa parerea mea, raportul calitate-pret este ok. Poti sa te uiti si tu la review.uri pe you tube la diverse telefoane ca sa iti faci o idee. Ti se prezinta functiile esentiale si iti arata cum functioneaza!

10 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Probabil daca n-o sa-l mai spargi si a 3-a oara o sa-ti cumpere intr-un final alt telefon. Nu o sa-ti cumpere un telefon mai scump daca nu esti in stare sa ai grija de el si sa nu-l mai spargi si pe ala

| Gabrielasnitel520 explică (pentru BroascaCuElice):

Mmm,aici ai dreptate, sunt o neindemanatica si cu siguranta o sa il scap... poate sa le cer un Huawei P10, daca e bun.

| gazza01 a răspuns:

Merci de Fundita! kiss

| Justme111 a răspuns:

Sunt in aceeasi situație. Tot spartphone de doua 2 laughing si la fel as vrea si eu s7 edge. Mi-am facut o posibilitate. La vara sa lucrez. Am 16 ani deci e destul de usor pentru mine dar nu stiu de tine

| Gabrielasnitel520 explică (pentru Justme111):

Bine pentru tine, succes si sper sa iti cumperi telefonul.