| SorinTudor a întrebat:

M-ar bate gandu ca la urmatorul salariu sa imi iau un telefon nou si nu stiu ce sa aleg dintr-e Galaxy note 2 sau un HTC one? ce parere aveti?
In prezent am un iPhone 5 de 32GB

Răspuns Câştigător
| Mihai_Myshu_1994 a răspuns:

Salut Sorin. Eu unu iti recomand Samsung Galaxy Note 3 este un telefon foarte bun. Se misca bine si nu ezita la deschiderea aplicatiilor avand un procesor quad core de 2.3 si 3Gb Ram sincer daca iti permiti note 2 sau HTC one cred ca poti sa mai pui 500-600 lei si sa iti cumper note 3 care bate HTC one, note 2 si iphone 5 happy

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Htc one. E incomparabil note 2 cu HTC one. Si asta din cam orice punct de vedere.

| Anonimu161997 a răspuns:

Eu am un HTC one si sunt foarte multumit de el acum cum vrei tu

| taos a răspuns:

Sper ca stii, la HTC One nu se poate inlocui bateria!