| SayMeSayYou a întrebat:

Buna TPU`! As vrea si eu niste statusuri de genul "Merg mai departe, nu ma intorc din drum. Te-am iubit... Poate ca si tu dar nu ai stiut sa imi arati asta" E facut asta pe monet eu vreau pe tema asta doar.Multumesc.Funditsaaaabatting eyelasheshee hee:Xkiss

Răspuns Câştigător
| ArTeMiSs_8963 a răspuns:

Parfumu meu in bluza ta...stilul meu in mintea ta.vei cauta priverea mea in fiecare Ea din viata ta:X

Orice ai face, tot n-ai putea uita de EA, EA e antidotul tau, Ea e cea care a avut mereu grija de sufletul tau!

Intr-o seara o stea m-a intrebat: de ce nu-l lasi daca te face sa plangi? Eu i-am raspuns: stea, tu ti-ai parasii cerul?

Esti jalnica! Nu ma invidia ca sunt mai buna ca tine, invidiaza-ma ca prietenul tau intoarce capul dupa mine chiar si atunci cand e de mana cu tine!

Daca cineva v-a putea scrie cu un cub de gheata pe soare "Te Iubesc", sa stii ca te v-a iubii mai mult ca mine!

nu`mi doresc sa insemn ceva pentru oricine…imi doresc sa insemn totul pentru cineva anume!

daca nu ai grija de ea o sa o pierzi si atunci o sa afli ca o iubesti cu adevarat. dar o sa fie prea tarziu.

stiu ca ai pe alta, dar stiu ca cum mai iubit pe mine nu o sa o iubesti pe ea, asa ca minteo putin si las-o acasa:X

Sper sa-ti placa, iar aici ai cate vrei: http://statusuri-faine.blogspot.com/

Bafta! :-*

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat