| Dennysu a întrebat:

As vrea si eu niste statusuri de ura pentru o fata... Ea era cea mai buna prietena a mea si acum ea s`a impacat cu fata pe care eu o uram cel mai mult si ne-am certat.
Funda! La cele mai frumoase statusuriwinking!

Răspuns Câştigător
| Izomer a răspuns:

Buna Denisahappy

Decat sa le dau satisfactie celor ce vor sa ma vada cazand mai bine ma daram singura;] Sh`o sa cad razand! =]

Te bagi in viata mea cu fiecare secunda...pai normal ca a ta e praf! *;

Oricat mi-ar pasa mie, altora nu le pasa.|

Singura, dar intotdeauna cu cineva!

Ai o multime de motive dar de fapt n-ai nimic. laughing

Its' time for... I don't care, ok?

Daca nu vrei un raspuns sarcastic, nu-mi pune o intrebare stupidawinking big grin I don't want to see

Nu stiu ce respecti tu,. eu respect alt nivel.Nu oameni ce în momente grele îsi dau "Refresh" la caracter. / :

Daca A reprezinta succesul in viata, atunci A este egal cu x plus y plus z. Munca reprezinta x; y inseamna joaca; iar z - sa stii sa-ti tii gura. angry

Fa-ti prieteni noi, dar nu ii uita pe cei vechi!