| Valentina_Valentina_1999 a întrebat:

Buna TPU! as vrea niste statusuri frumoase pentru cea mai buna prietena...dau funda....pliss :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura prietenie de preţ este cea care s-a nascut fără motiv
Impreuna trecem peste tot. Ca o prietenie trece si prin foc
Impreuna trecem peste tot. Ca o prietenie trece si prin focNu contează în ce manieră ne-am împrietenit. Contează că suntem de nedespărțit
Cand tu ai o suparare numai eu stiu ce te doare, si atunci cand dai de greu langa tine sunt mereu
Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare…