| bagaboanttatha a întrebat:

Buna TPU.As vrea si eu niste statusuri sa contina cuvantul "zana". Adresate cumva la baieti.Va rog mult sa ma ajutati! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

Eu sunt o zana maiestuasa si toata lumea-i invidioasa, toti ma vor, dar nu ma au, ce sa fac daca-s prea tare? Toti vin si-mi cer iertare, si ma roaga a lor sa fiu si eu spun : NU, ma, copil! laughing

3 răspunsuri:
| ewygirl a răspuns:

Ai aparut in viata mea, ca o zana in viata unui copil thinking

| Denisa_7218 a răspuns:

Viata e o zana nebuna.Ea te poate face fericit, dar te face si sa suferi.O adori cand e buna cu tine, o urasti cand ajungi la limitele nervozitatii.
Te-am cautat si te-am gasit zana mea din rasarit,
Eu sunt printul din apus si pe combinari m-am pus...
Hmm….WoW dar ce bine arati! Parca esti zana buna si eu Pinochio…

| Popcorncubranza a răspuns:

Zana rimeaza cu smantana. Smantata e buna.