| AxxyAlexandra a întrebat:

Buna TPU.
As vrea si eu niste titluri de carti moderniste.gen "Ultimul cantec" a lui Nicholas Sparks.happy
De preferat sa fie carti de dragsote cu adolescenti.sau povesti de dragoste.:X
Nu vreau carti sf sau gen Twilight sau Harry Potter caci nu`mi plac.
Multumesc mult. Dau funda pentru cele mai interesante titlurihappy

Răspuns Câştigător
| Adryana a răspuns:

Ai putea sa incerci "Dragostea dureaza trei ani ". Nu am citit-o inca, dar am auzit ca este f frumoasa. Si eu vreau s-o citesc. Sau de Nicholas Sparks ai putea sa mai citesti " O plimbare de neuitat " si "Jurnalul unei iubiri ". Mie mi-au placut mult. Lectura placuta!

1 răspuns:
| Lory407 a răspuns:

Poti sa citesti Pe aripile vantului e veche dar e foarte foarte draguta,. mie mi-a placut foarte mult... sper sa iti placa.
PS: Primele pagini mie mi s-au parut putin cam plctisitoare dar dupa primele 100 nu am mai lasat-o din mana happy