| JuuustMe a întrebat:

TPU!
As vrea si eu sa dau o comanda la AVON si nu stiu nici un reprezentant dar sunt la doi pasi de unul din sedii, as putea da acolo comanda?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Cristina17Adda a răspuns:

Da! poti da comanda direct la sediu happy
Nu-ti fa probleme happy Doamna de acolo iti va arata catalogul, iar tu o sa iti alegi ce vrei, si dupa ce ti-ai ales o sa trebuiasca sa ii dictezi codul care e dedesubtul fiecarui produs! happy bafta la shoppinguit! ^_^

| JuuustMe explică (pentru Cristina17Adda):

Multumesc mult Cristina :*

3 răspunsuri:
| AndyLavy a răspuns:

Buna. cred ca da, sau daca nu, cu siguranta iti vor spune ei un reprezentant ceva si vei putea sa dai comanda.