| qTheo a întrebat:

As vrea si eu sa stii cum sa fac ca sa o recastig pe fosta mea prietena. Tin sa mentionez ca suntem la acreeasi scoala. Heelp pls.

6 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Ar trebui sa ne spui de ce ai pierdut-o, cat timp a trecut de atunci si orice alte detalii care crezi ca sunt importante.

| Lalaloveu a răspuns:

Daca tu ai facut ceva rau si de aia v-ati despartit, atunci ar trebui sa iti ceri scuze

| SebastianBoanca a răspuns:

Trimite-mi printr-un mesaj privat situatia mai detaliata si o sa te ajut! O seara faina! happy

| XDeDeX a răspuns:

Daca ai gresit tu atunci demonstreaza-i ca te-ai schimbat daca a gresit ea atunci ea trebuie sa faca primul pas asta daca vrea desigur

| Tudosie_Ionut_Robert_1997 a răspuns:

Fai diverse cadouri dar sa nu te prinda. De ex. in prima zi pune-i pe banca un trandafir, a2-a zi pune-i o cutie de bomboane, iar a treia, a patra zi, daca ai curaj pune-i cadoul pe banca dar sa te prinda(intentionat) iar apoi incearca sa iti ceri scuze

BAFTA!

| qTheo explică:

Pai m-am certat cu ea ptc ea(repetie sorry) a mai fost cu doi baieti dupa mine si ca sa nu o faca altui curva a zis ca vrea sa se mai linisteasca treaba.