| bizo95 a întrebat:

Saloot la toti vreau sa ma inpac cu fosta care nu are incredere in mine am fost impreuna 4 ani zicea ca trebuie sai recastig increderea prin fapte dar nu fata in fata zice ca de vorbe s-a saturat si nu ma crede ca o iubesc please Heelp!

Răspuns Câştigător
| Torres92 a răspuns:

Eu mor de astea, care se cred importante(pitipoanca)
Veziti de ale tale, si o sa ti sara altele in brate
pe cand ea o sa si roada unghiile de ciuda
Fete nu sunt?

7 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

Vorbesti prostii. Nu te-a invatat nimeni ca nu trebuie sa asculti ce zice femeia? Esti barbat sau femeie? Daca esti barbat, fa ce face orice barbat. Zii ca ea si fa ca tine. O vrei inapoi? Seduce si combina-te cu cunostintele ei, cu prietena ei cea mai buna care inevitabil iti va face reclama cand o sa inceapa sa spuna " ce dragut este cand face aia si aia" sau " fata nu stiu cum de l-ai scapat ca eu nu mai pot sa traiesc fara el" sau " toata noaptea m-a tinut cu picioarele pe pereti" etc. Fetele vorbesc foarte mult intre ele despre chestiile astea. Profita!

| neutrino a răspuns:

S-o fi saturat si ea! 4ani este destul, a venit timpul schimbarii!

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu mai crede ca o iubesti?
DOVEDESTE CA SE INSEALA!
Dar daca stii ca are pe altcineva in momentul de fata, RENUNTA.Si asta poate fi o dovada de iubire.

| cristimihailov a răspuns:

Las-o dorele in pace. S-a terminat. Ce nu pricepi? Daca o sa vrea ea sa revina, poate mai ai o sansa. In rest nu mai latra dupa ea... Ca iti pierzi timpul si vocea.

Invata din ce greseli ai facut si cauta alta care ti se potriveste mai bine.

| Omulinvizibil a răspuns:

Daca nu te crede si daca doreste sa iti recastige increderea prin fapte (ceea ce ma insel ca vei reusi)...inseamna ca ai sfeclit-o rau inainte de despartire. laughing
Probabil au fost 4 ani frumosi, cu mici neintelegeri etc etc.
Tu incearca sa fii baiat cuminte, ca la urechile ei sa ajunga numai lucruri frumoase despre tine.
Nu fi pisalog pentru ca acest lucru poate inrautati situatia.
Dac nu reusesti, asta e. Viata merge inainte cu bune si rele. Vei gasi alta fata cu care vei avea o relatie frumoasa si gata.

| Omulinvizibil a răspuns:

Daca nu te crede si daca doreste sa iti recastige increderea prin fapte (ceea ce ma insel ca vei reusi)...inseamna ca ai sfeclit-o rau inainte de despartire. laughing
Probabil au fost 4 ani frumosi, cu mici neintelegeri etc etc.
Tu incearca sa fii baiat cuminte, ca la urechile ei sa ajunga numai lucruri frumoase despre tine.
Nu fi pisalog pentru ca acest lucru poate inrautati situatia.
Daca nu reusesti, asta e. Viata merge inainte cu bune si rele. Vei gasi alta fata cu care vei avea o relatie frumoasa si gata.

| bizo95 explică:

Am reusit sa ma reinpac cu fosta pana la urma happy