| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum sa imi dezactivez cronologia.big grin.Am auzit de la unii k nu se mai poate dezactiva. Dar mi-a spus o prietena ca o fata si-a dezactivat`o.Cine imi spune si mie cum s`o dezactivez?[FUNDA.love struck]

Răspuns Câştigător
| FunkyLicious a răspuns:

Ba se poate, si nu ia mai mult de 1 minut, la mine a mers :*
intra aici :

http://layouts-skins.com/layouts/fb_timeline_disabler.crx

6 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Prietena aia a ta te-a minţit.
Nu se poate dezactiva cronologia.Singura soluţie pentru a scăpa de este este să îţi faci cont nou.

| DeeaMarry a răspuns:

Categoria!

| Becanee a răspuns (pentru DeeaMarry):

Da,stiu ce categorie am pus. straight face.Dar pe aceasta categorie intra cei mai multi oameni.De aceea am pus`o.Si nu te mai trezii sa vorbesti unde nu iti fierbe oala.happy

| DeeaMarry a răspuns (pentru Becanee):

Dar cat tupeu pe unii!
Ei incalca REGULILE si tot ei se trezesc sa comenteze.
E drept, intra cei mai multi oameni, dar pentru ca sunt interesati de subiectul "Dragoste si Sex", nu de toate porcariile care nu au nicio legatura cu subiectul acesta!

| Becanee a răspuns (pentru DeeaMarry):

Pai si eu de aceea am pus-o acolo.Fiind ca aclo intra foarte multa lume.winking

| Andr3 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=LxlMbp9ABw0 incearca cu asta :) sper sa iti mearga