| BiBiii_2986 a întrebat:

Buna TPU kiss As vrea si eu sa stiu daca puteti sa ma ajutati
Eu merg la dansuri de societate si as vrea sa stiu melodi pentru cha-cha pe spaniolabig grin, si am dansat un dans care trebuia sa faci un pas la stanga unul la drepta in spate in fata...Si nu stiu cum se numeste melodiathinking
Va Rog ajutati-mawinking
Cel Mai Bun Raspuns Are Fundita+Vot kiss :X big hug
Scuze de Categorie :-s

1 răspuns:
| babyada28 a răspuns:

Pai si eu fac dans sportiv cam acelasi lucru nu mare diferenta dansul ala pe care l-i dansat uh este salsa...melodie de cha cha:mira pa"dentro -jean carlos... fundita plsssbig grin