| LuckyDuck a întrebat:

Salut TPU,as vrea sa fac ceva sa merg la o scoala de dans,de karate si nu stiu unde, ma puteti ajuta? Primul raspuns primeste Funda
PSsadScuze categorie)

Răspuns Câştigător
| rebecutzaa a răspuns:

Eu zic sa te duci la karate dar asta depinde te tine. daca esti o fire timida si romantica du-te la dans dar daca esti o fire intrazneata si independeta eu zic sa te duci la karate.eu am fost la dans dar eram atat de plictisita si mereu ma incurcam mai ales ca era obositor dupa scoala.mie imi place la karate! te concentrezi si faci multa miscare! sper ca te-am ajuatat! te pup.

6 răspunsuri:
| Tedy200013 a răspuns:

De unde esti? Vrei sa mergi undev, a in orasul tau sau nu neaparat?

| LuckyDuck explică (pentru Tedy200013):

Da as vrea in orasul meu
PS:In Deva/Hunedoara

| Tedy200013 a răspuns (pentru LuckyDuck):

In Deva ar fi A.C.S. Blue Dance Society, pentru. dansuri moderne. DansAndra si ar mai fi...
CLUBUL COPIILOR HUNEDOARA-Str.Victoriei,nr.17
Cat despre karate,ar fi:Elite Center,C.S. Vulcan,Clubul Sportiv Hard Steel, GLADYATORS GYM, Hyper Gym, Soli deo gloria.
Sper ca te-am ajutat, mai ales ca toate sunt din HUNEDOARA.

| LuckyDuck explică (pentru Tedy200013):

As vrea ceva lectii de Street dans in Deva/Hunedoara, oare nu stiti ceva scoli sau lectii? Sau dansuri moderne asemanatoare a street dansului?

| zjmod a răspuns:

Eu zic sa te duci la o scoala de dans! eu ma duc! si pe langa faptul ca e amuzant faci si miscare in acelasi timp! scoala de karate e plictisitore-nu ti-o recomand!

| zjmod a răspuns:

Iti recomand scoala de dans! Eu merg! Pe langa faptul ca este amuzant, mai faci si miscare... Scoala de karate nu ti-o recomand! Crede-ma!