| Crystyna13 a întrebat:

As vrea si eu statusuri noi de dragoste pentru el (Ea il iubeste da' lui nu-i pasa) big grin
Dau FUNDA! :*

6 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Cum așa? Eu știam că Scooby Doo iubește copiii...

| Marrythenight a răspuns (pentru h3r):

Sau Mickey Mouse...

| Danysan a răspuns:

Vezi ca te dai de gol.Tu de fapt il iubesti dar animalu nu se simte, te inteleg laughing. Probabil ca daca nu il intresezi de ce te-ai mai stresa? De ce crezi ca s-ar uita tocmai la statusu tau?

| Crystyna13 explică (pentru Danysan):

De fapt e pentru o prietena....eu am o relatie destul de frumoasa tongue

| Marrythenight a răspuns:

Terminati naibii cu statusurile voastre de rahat! cati ani ai tu? de ce naiba il mai iubesti daca lui nu ii pasa?

| analala a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute