| IntodeaunaPunPariuCuViata a întrebat:

Aseara am visat ca aveam un copil mic. Ce semnifica?
fundita big grin

4 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Mi-a spus diriginta odata ca dac'visezi asta inseamna ca cind vei fi mai mare iti vor placea copii la nebunie )

| pinkqueen98 a răspuns:

Bunahappy.A visa un copil insemna ca vei fi blonavioarasad! Dar nu te ingrijora, de obicei visele nu au nicio interpretare. Daca vezi ceva care te-a impresionat acel "ceva" va ramane in subconstientul tau ceva vremekiss. Deci visezi ceea ce te impresioneazahappy! Sper ca te-am ajutatkiss!

| Andreea260496 a răspuns:

Sa stii ca si eu am visat ca am un copil mic si eu am 15 ani, m-am speriat dar nu s-a intamplat nimic. Dar am vazut la televizor ca o vedeta a visat ca are un copil mic si cand a fost la doctor era insarcinata. Acum nu stiu ce sa spun, sper ca ti-am fost de ajutor

| Geochoco a răspuns:

N traditia persana visul cu copil foarte mic nu este bun. Si mai rau este visul in care vezi nasterea unui copil insemnand evenimente grave in viata ta sau a celor apropiati. Abia visele in care apar copii mai mari, in varstade peste 4-5 ani, inseamna afaceri bune.Doar atat stiu imi pare rau... sper ca ti-am fopst de ajutor big grin