| Ciufiiiiiiix a întrebat:

Buna TPU aseara am vorbit cu un coleg pe mess
si a intrat bunica mea in camera
si mi-a zis ca cine e ala, e iubitul meu etc.
eu i-am explicat ca nu e asa dar ea merge pe afirmatia ca e iubitul meu
deci nu imi da pace
mereu zice : nu a intrat iubitul tau pe mess?
nici macar nu imi place tipul rolling on the floor
deci nu stiu ce sa mai fac
daca vorbesc cu fetele e ok
dar daca vorbesc cu baieti sunt moarta

4 răspunsuri:
| SmartLie a răspuns:

Incearca sa ii explici ca e doar un coleg si ca a trebuit sa il intrebi ceva legat de scoala (daca e asa) sau ii poti spune ca si tu o sa ii faci asa cu toti oamenii cu care vorbeste ea daca nu termina... sau poti pur si simplu sa o eviti pana termina fara sa ii mai amintesti rolling on the floor

| prrocuror a răspuns:

Nu draga mea. bunica ta doar vrea sa vada ca esti si tu in rand cu lumea ca i si tu un prieten.ea a fost ca tine tu mai ai pana sa fii cu ea...fai placerea si jocul si nu mai fi inbufnata...ca stie ea ce zice.doar e bunica ta.bafta

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Şi ce vrei de la noi?
Lasă-o pe bunica ta să zică ce vrea că nu te a omorât doar te-a întrebat dacă ai iubit şi prieteni. Şi discuţi cu ei pe messenger.
Nu mai pune întrebări aşa absurde.
Pe curând!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ti-am mai raspuns ceva. Oricum trebuie sa intelegi ca in perioada adolescentei toti din familie te supravegheaza mai atent.Caracterul tau e in formare si sentimentele schimbatoare.