| Anna98Anna a întrebat:

Aseara am vrut sa-mi transfer un euro de pe telefonul lui taicamio pentru ca are abonament si cand am intrat la *100# a aparut meniu orange dar altcumva 1. Buget 2.Alege 3...4.reincarcare prepay... mie nu-mi apare asa cand intru pe telefonul meu la *100#. Unde trebuie sa intru ca sa imi transfer un euro?

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

4.reincarcare prepay
acolo trebuia sa intrii
si ai grija cand transferi ca o sa iti apara acolo ceva de genu: lunar sau o data sa nu selectezi lunar ca asa o sa ti se transfere lunar cate 1 euro!
si ca a poti transfera de pe abonament mai trebuie sa stii numarul de pe buletin al tatalui tau pentru ca o sa iti ceara o parola sau un cod si trebuie sa bagi numarul de pe buletin, ala din 6 cifrewinking