| Philoshophies a întrebat:

Asi vrea sa stiu de ce nu pot spune nimanui unele lucruri? Cum sa imi fac curaj sa spun ce gandesc : o3! Cele mai bune raspunsuri primesc Funda, Multumesc : d

1 răspuns:
| Rockart a răspuns:

Eşti timidă, nu ai încredere în tine şi în părerile tale sau în persoanele de lângă tine. Tot ce trebuie să faci e să ai încredere în tine şi în forţele proprii. Gândeşte-te că (,) chiar dacă părerea ta nu e cea mai strălucită sau cea mai corectă este părerea ta şi gata. Este ceea ce gândeşti şi asta e tot ce contează.

Baftă!