| anonim_4396 a întrebat:

Asta e o intrebare pentru fete si va rog sa raspundeti fara jena si cu sinceritate.La ce varsta au inceput sa va creasca sanii si cum va.ti dat seama?

1 răspuns:
| Yasmin875 a răspuns:

Mie mi-au crescut pe la 13 ani sânii.Nu la toate fetele le cresc la fel.Cunosc o fata care avea sânii mari la 11 ani.Aici depinde si cat de dotata e mama ta. Daca ești mai grasa îți cresc mai repede deoarece ei sunt făcuți din țesut adipos adică grăsime.