| MeDyw0w a întrebat:

TPU! Astazi, am vrut sa comand 2 lucruri de pe un site, cu toate produsele LaLa Band. Totul a fost OK pana am ajuns la "Cosul meu de cumparaturi". Nu am mai comandat niciodata ceva de pe internet, avand in vedere ca am doar 10 ani. Ma puteti ajuta? Dau fundita! happy Scuzati categoria, dar este cea mai populara!

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

In momentul in care intrii in cosul tau de cumparaturi, apare undeva pe acolo,, plaseaza comanda", sau,, comanda acum". Apesi acolo, dupa ce te asiguri ca toate produsele dorite sunt in cos.
Sper insa ca parintii tai stiu ce vrei sa cumperi, sa nu se trezeasca cu vreo surpriza.

Multa bafta!

| MeDyw0w explică (pentru Ea12345):

Da, ei stiu ca sunt fana LaLa Band si imi cumar tot felul de "prostii" cu ei. Ma lasa sa comand acele doua lucruri laughing

| claustrofob a răspuns:

Eu zic ca cel mai simplu lucru pe care il poti face e sa ceri ajutorul unui adult sau cineva care te poate ajuta. Si noi putem sa iti explicam dar e altfel cand te ajuta direct cinevawinking