| Valentin_Virussee_2000 a întrebat:

Astazi la scoala m-a sarutat o fata pe obraz si mi-a spus ca ma iubeste! Si eu o plac! Credeti ca ma place sau ca asi bate joc de mine? Funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Neuronul a răspuns:

N-ai nimic de pierdut dacă nu te place!
Încearcă să vă cunoaşte-ţi şi să vă apropiaţi mai mult.

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Salut,

Da-ti seama dupa comportamentul ei cu tine. Ii poti si testa nervi putin, (grija. fara sa o deranjeze). Daca reactioneaza agresiv si cu un vocabular dur la adresa ta, inseamna ca nu te place cu adevarat ci doar se distreaza. O fata daca te place si tu ii testezi nervi, in momentul in care tu o enervezi, ia se supara pe tine sau va avea starea aia de suferinta. Dar dupa ce ii faci chestia asta, spune-i ca ai testat-o sa vezi daca isi bate sau nu joc de tine.

| SkyPilot a răspuns:

Ofera-i o floare si ofera-te sa o conduci acasa. Ai sa afli daca te place dupa reactia ei.

| Kyılε a răspuns:

Nu risti, nu castigiwinking

| PkMc a răspuns:

Incearca sa ii oferi o floare, sa o scoti la un suc si vezi daca te place, nu ai nimica de pierdut.