| BlackRose_2003 a întrebat:

:) astazi m-am hotarat sa imi fac propriul blog si ma gandesc serios sa postez articole interesante, poze, citate, etc. saptamanal :) Sper sa iasa ceva frumos. si uitati aici blogul meu http://andreeabea.blogspot.ro/ si va rog, daca ati putea sa imi dati cateva sfaturi despre blogging :o3 dau fundita :)

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Schimba fundalul ala, e prea obositor

| GabyB94 a răspuns:

Scrie despre ce vrei si ce iti place. Asta e cel mai important sfat! Nu te lua dupa altii cu 'scrie despre...'. Daca tot ti-ai facut blog inseamna ca stii despre ce ai vrea sa scrii. Si mai e important sa ai consistenta, adica sa te rezumi la 1-2 domenii, nu sa jonglezi cu de toate ca devine haotic si obositor.

| Serree a răspuns:

Frumos,dar ar trebui sa il faci in romana.Ar trebui sa postezi articole despre moda, make-up, actorii chestii din astea.