| KatlynKim a întrebat:

Aruncati o privire pe blogul meu: http://ro.wordpress.com/read/blog/id/66778373/. Deocamdata l-am numit "Sfaturi pentru un par sanatos" pentru ca sunt noua in treaba cu blogurile si i-am pus rapid un nume acolo :)) Despre ce ar trebui sa mai postez? Dar sa fie tot despre frumusete.
Ma gandeam ca in urmatoarele articole sa fac cateva review'uri unor produse pentru par. Voi ce idei aveti? Si stiti cumva cum sa fac rost de mai multi cititori? Deocamdata nu am niciunul :))
Multumesc oricum. Fundaa.

1 răspuns:
| Nero a răspuns:

Schimba titlul, pune ceva care exprima o diversitate mai mare de domenii.Din acest titlu inteleg doar ca dai sfaturi despre par strict.Incearca ceva mai general.Foloseste cuvintele "frumusete, moda, intretinere etc" foloseste-ti imaginatia.In rest e ok