| Catalina_6831 a întrebat:

Buna TPUhappyastept parerile voastre.de Craciun voi luati intodeauna cadouri prietenei/prietenului vostru? eu nu stiu ce sa zic.multi mi-au spus ca trebuie ca nu stiu ce dar eu trebuie sa dau peste un milion pentru mama si tata, deja am facut comanda si nu prea mai am nici un ban.nu stiu ce sa zic daca nu ii iau prietenului meu ceva oare e ceva.nu vreau sa ma simt prost.deocamdata avem doar 2 luni.

Răspuns Câştigător
| me a răspuns:

Indicat si frumos ar fi sa ii daruiesti ceva, nu conteza decat timp esti cu acea persoana.Chiar daca nu ai bani, o felicitare sau orice altceva facut de tine va conta.
succes si sarbatori fericite.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu am prietena asa ca acum urmeaza sa ii fac cadou mamei mele de craciun pentru ca anul trecut a primit taicamiu ceva de la mine.

| AndrikNebunik a răspuns:

Sal
da. cam trebuie sa-i dai cadou si nu trebuie sa fie scump. Ceva simbolic, ca de exemplu:
-o rama cu poza voastra si o care cu chestii amuzante sau de iubire

sau

- o inima din sticla si un ursulet cu i vove you!

Sper ca te-am ajutat!
-

| Moncherie a răspuns:

Un fular happy

| ihaterain a răspuns:

Poti sa-i cumperi ceva micut si semnificativ nu trebuie sa dai banii pe lucruri scumpe happy