| Ady00pk a întrebat:

Ati simtit vreun sentiment dupa sau in timpul vizionarii acestui videoclip? :)
http://www.youtube.com/watch?v=vr3x_RRJdd4

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Da.Au fost unele momente in care pur si simplu vroiam sa fiu imbratisata.Ar trebui sa fie si la noi o campanie de genulbig grin

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sentimentul de : O sa fac si eu asta intr-o zi. E ceva frumos. Asa ar trebui sa fie lumea. Nu ura si frustrari, nu razbunare, nu invidie. Ar trebui sa insemne ajutor, pace si liniste. Cu siguranta sunt momente cand imbratisezi asa un prieten bun. De ce sa nu putem sa fim sinceri si calzi ca sa putem fi toti prieteni? E greu de inteles de ce trebuie sa ne divizam asa pe categorii. E trist. Dar se pare ca e realitatea. Eu nu o vreau. Nu voi vrea niciodata realitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sentimentul de a primii imbratisari.

| deea4u a răspuns:

Nubig grin
oricum foarte tare chestia

Deea:*

| tzepi19 a răspuns:

da sau simtit unele momente frumoasa piesa!