| Euletitia a întrebat:

Ati primit vreo palma in copilarie/adolescenta de la mama voastra?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,am primit o palma

| Euletitia explică (pentru mona):

In ce context?

| mona a răspuns (pentru Euletitia):

O vecina era la noi si mergand la magazin m-am ntalnit cu sotul ei care a intrebat ca ce face[sotia lui la noi]si eu am zis ca fumeaza...nu am stiut ca trebuia sa imi tin gura si am luat o palma pentru asta

| greyhound a răspuns:

Da, toate meritate happy

| Euletitia explică (pentru greyhound):

Ca de exemplu?

| greyhound a răspuns (pentru Euletitia):

Am vorbit urat cu ea si am facut-o pro***a; asta-i singura intamplare pe care mi-o mai amintesc bine pentru ca a fost si cel mai mare regret

| Euletitia explică (pentru greyhound):

Scuze k iti spun, dar chiar ai meritat o palma pentru asa ceva! Sa fi facut eu asta, cred ca luam o batie la fundul gol pana mi-l invinetea!

| MihaiGe a răspuns:

Nu,eu nu am primit!
Bafta!

| τττ a răspuns:

Bună.
Orice copil este pălmuit de mame.Asta nu înseamnă că ele nu ne mai iubesc, dar toate palmele erau meritate!
Pa, pa.

| Euletitia explică (pentru τττ):

Da, toate meritate si dureroase!

| WUB a răspuns:

Am primit.
Mi-a folosit mult!