| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.Ati putea sa imi ziceti care sunt semnele ca un baiat de place? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| fitzgerald a răspuns:

Se uita la tine, încearcă să se bage in seama cu tine, face glume când e prin preajma ta.

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Se uită insistent la tine, încearcă să îți atragă atenția, caută orice motiv să fie în preajma ta.

| Sofer a răspuns:

Se uita mult la tine sau se da pe langa tine.

| CdeMetal a răspuns:

Face un dans erotic de fiecare data data cand te vede, in felul asta incercand sa te atraga pe tine, femela catre actul sexual

| PinteaEugen a răspuns (pentru CdeMetal):

Foarte foarte adevarat tinere... sa stii ca asa ii mai ales prin Vaslui dupa ce vine masculul afla de la carciuma.

| AnOnImA4109 a răspuns:

Se uită mai mereu la tine, caută motive să-ți scrie sau să stea cu tine/să ieșiți, dacă îi ceri ceva imediat te ajută și dacă se întâmplă să nu-ți dai seama că te place își vor da seama cu siguranță cei din jur prieteni/colegi, după asta îți vei da și tu seama?