| wikkedz a întrebat:

Aveti vreo idee de cum pot scapa de lag in Fifa 12. Am: 2GB RAM
Placa Video : Nvidia G-FORCE GT450 DDR3
Calculatorul e nou decorat cu aceste componente.

Răspuns Câştigător
| daria2000 a răspuns:

Daca ai windows Xp se misca chiar foarte in reluare sau nu ruleaza jocul. Daca ai windows 7 ar trebui sa-ti mearga depinde de unde l-ai descarcat. Uita-te cata memorie disponibila ai impartita unde ai instalat acolo trebuie sa ai de doua ori memoria jocului. Daca nu da roade nici asa incerca alt Fifa uploadat de altcineva sau alt crack. Funda?

2 răspunsuri:
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Intra in control panel si se rezolva usortongue

| wikkedz explică:

Daria : Da am Windows Xp, daca e asa cum zici trebiue sa pun win 7. Multumesc