| Anonimusss99 a întrebat:

Azi am incercat sa ma loghez pe messenger si nu a mers. Imi apare o fereastra unde imi spune "Yahoo! Messenger has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience." si imi arata sa dau "Don't Send". L-am dezinstalat si instalat de-atatea ori si tot nu imi merge. Se inchide mereu straight face Va rog sa ma ajutati. Dau funda+vot!

1 răspuns:
| Danni1990 a răspuns:

Ai incercat sa schimbi windows-ul?

sau inearca o alta versiune a mesengerului una mai veche poate merge happy