| Alișa00000000000 a întrebat:

Buna TPU .azi am postat pe facebook un status de dragoste si un amic de al meu a comentat la el cu o inimioara ...oare simte ceva pentru mine facand asta? [funda[

Răspuns Câştigător
| PatyKan a răspuns:

Se poate, dar nu poti sa tragi concluzii pripite din cauza asta.
In lumea reala, iti arata ca il interesezi? E alaturi de tine, te ajuta, te asculta. e interesat de ceea ce spui? Astea sunt intrebarile cheie. Nu te poti lua dupa commurile de pe facebook[parerea mea] happy